Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
w Sępólnie Krajeńskim

89-400 Sępólno Krajeńskie
ul. Kościuszki 28

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
w Sępólnie Krajeńskim

89-400 Sępólno Krajeńskie
ul. Kościuszki 28

Archiwum aktualności

  Międzywojewódzki Festiwal Krótkich Filmów o HIV

  Państwowa Inspekcja Sanitarna, Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej oraz Polskie Towarzystwo Higieniczne Oddział Terenowy w Gdańsku organizują konkurs pt. „Międzywojewódzki Festiwal Krótkich Filmów o HIV”, którego celem jest przekazanie informacji dotyczących zasad profilaktyki HIV/AIDS, promowanie odpowiedzialności za własne życie i zdrowie oraz szacunku wobec siebie i innych, integrowanie środowisk szkolnych i inspirowanie ich do działań w zakresie profilaktyki zdrowotnej poprzez kontakt ze sztuką i aktywność artystyczną.

  Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych z 4 województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie stworzenie krótkiego filmu o tematyce zgodnej z regulaminem.

  Uczestnicy z terenu województwa kujawsko-pomorskiego powinni przekazać prace konkursowe do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy do dnia 21 marca 2019 roku. Ogłoszenie listy 12 finalistów (po 3 zespoły z każdego województwa) nastąpi do dnia 2 kwietnia 2019 roku. Uroczysta Gala Finałowa odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2019 roku w Gdyńskiej Szkole Filmowej.

  Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody.

  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sępólnie Kraj.
  serdecznie zaprasza młodzież z naszych szkół do wzięcia udziału w konkursie
  !

  Załączniki:

  1. Regulamin.
  2. Załącznik nr 2.
  3. Załącznik nr 3.
  4. Zgłoszenie uczestnictwa.